KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16406148
nr 1640 6148
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
"Från Smögen". Signerad, daterad -43. Akvarell, bildmått: 15x20 cm, yttermått inklusive ram: 24x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:12:38
2/9 12:08:47
400 kr
2/9 17:21:38
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt